Evenement beschrijving
Deze keer gaan we, als je dat wilt (en durft), supervette trucks en tricks leren. De jumpmasters van You Jump staan een uur voor je klaar om je van alles bij te brengen. Na dat uur kan je nog een uur vrij springen om alles te oefenen of om gewoon even lekker gek te doen. Wil je geen les, ook goed uiteraard, dan kan je twee uur vrij springen.
De kinderen die les willen, worden ingedeeld in verschillende groepen: een beginnersgroep en een groep met kinderen die al wat stunts & tricks onder de knie hebben. Gedurende de twee uur springen, staat er onbeperkt drinken tot jullie beschikking en na afloop eten we met z’n allen een frietje. Uiteraard krijgen jullie ook speciale jumpsokken mochten jullie die nog niet hebben.
Lijkt het je leuk mee te doen, geef je dan snel op. Aanmelden kan door een mail te sturen naar zuid-holland@pharosnl.nl. Vermeld je in de mail wie er komen, hun namen, leeftijden, eventueel ook de Pharos lidmaatschapnummers en een telefoonnummer waarop we je kunnen bereiken?
Het zou leuk zijn jullie te zien!
Praktische informatie
Voor wie: (vermoedelijk) hoogbegaafde kinderen vanaf 6 jaar en hun ouders/verzorgers
Datum: zondag 16 maart 2025
Tijd: 16:00 – 18.00 uur, aansluitend is er voor alle kinderen een patatje
Adres: You Jump (voorheen JumpXL), Einsteinweg 6 in Spijkenisse
Prijs: leden 15,00, niet-leden 17,50
Details
Aanmelden via e-mail:
Adres
Einsteinweg 6, 3208 KK Spijkenisse, Nederland.