Evenement beschrijving
Door Noks Nauta
Een interactieve bijeenkomst op donderdagmiddag in de Week van de Hoogbegaafdheid, speciaal voor grootouders van (mogelijk) hoogbegaafde kleinkinderen. Wat betekent het voor jou als opa of oma als je kleinkinderen hoogbegaafd blijken te zijn?
Nu steeds vaker en (gelukkig) ook steeds jonger hoogbegaafdheid wordt ontdekt, horen grootouders hier ook vaker over. Sommigen hebben er nog niet eerder over gehoord en hebben geen idee wat dit betekent én hoe zij het beste met hun hoogbegaafde kleinkind(eren) om kunnen gaan. Er zijn ook grootouders die kenmerken van zichzelf in hun hoogbegaafde kleinkind ontdekken. En wat kunnen ze daarmee?
Deze bijeenkomst is bedoeld voor grootouders met (mogelijk) hoogbegaafde kleinkinderen. We gaan uit van de vragen die de deelnemers zelf inbrengen en de situaties waar ze al mee te maken hebben gehad. We bieden kennis en inzichten over hoogbegaafdheid. Ook spreken we over de persoonlijke ervaringen van de deelnemers. Zou ik zelf ook hoogbegaafd zijn? Waarom wel of niet? En wat kan ik daar nu nog mee doen?
Begeleiding van deze bijeenkomst
Noks Nauta (77) is arts niet praktiserend en arbeids- en organisatiepsycholoog. Zij ontdekte haar eigen hoogbegaafdheid toen ze 52 was. Ze is zich toen gaan verdiepen in hoogbegaafdheid bij volwassenen en later ook bij senioren. Ze is mede-oprichter en erebestuurslid van het IHBV (Instituut Hoogbegaafdheid Volwassenen). Ze geeft regelmatig workshops en publiceerde diverse boeken over hoogbegaafde volwassen en senioren. Thans heeft ze vijf (waarschijnlijk) hoogbegaafde kleinkinderen.
Details
Aanmelden via de website:
Adres
{52.5159082,6.0998065}.