Gevoelsverkenner workshop voor de HB/HSP professional

In by Prikkels in de Praktijk


Evenement beschrijving

Werk jij met hoogbegaafde en/of hoogsensitieve kinderen en wil jij leren werken met de GevoelsVerkenner ® ? Dan is deze workshop echt iets voor jou!

Tijdens deze workshop duiken we samen in de GevoelsVerkenner ®  van Greetje Welten. Je leert hoe je deze methodiek kan inzetten tijdens coaching sessies, je (plus)klas of tijdens het werken met deze doelgroep in een andere setting.

Wat mag je verwachten:

√ Een interactieve ochtend waarin je zelf met de GevoelsVerkenner ® aan de gang gaat.

 Veel praktijkvoorbeelden en werkvormen die je gelijk zelf kan gaan inzetten in je werk.

 Je leert wat de GevoelsVerkenner ®  kan betekenen in het werken met gevoelige en/of hoogbegaafde kinderen.

Deze workshop is uitermate geschikt voor:

  • Kindercoaches
  • Leerkrachten
  • Jeugdprofessionals
  • IB’ers
  • Pedagogisch medewerkers
  • HB / HSP coaches

Deze workshop heeft een coachend karakter. Enige ervaring in het werken met kinderen is daarom een vereiste.

Praktische informatie:

Aanvang: 13.00 uur – Einde: 17.00  uur

Normaal € 175 per deelnemer incl. een lekkernijen, koffie en thee en het GevoelsVerkenner ® werkboek. Speciaal voor de week van de hoogbegaafdheid € 125!

Goed om te weten:

Voordat je deelneemt aan deze GevoelsVerkenner workshop is het belangrijk dat je de methodiek van Greetje Welten reeds in je bezit hebt.  We gaan namelijk intensief met de methodiek aan de slag. Je kunt deze hier  bestellen.

Alle deelnemers ontvangen ter plekke een werkboek.

Details

Aanmelden via de website:

Adres

Gekroonde Bel,
Bredaseweg 106A, 4902 NS Oosterhout, Nederland.

Meer informatie: